Ponožky funky "ovocie" - KAŽDÁ INÁ

4,40 €
S DPH

Zaujímavé ponožky so zábavným vzorom - každá noha má svoj štýl 

Veľkosť
Množstvo
Skladom - Do 2 dní u Vás doma

 

Bezpečná platba

 

Dodanie do 48 hodín

Vzorované ponožky s ovocím a prúžkami

Začnite deň pozitívne s týmito ponožkami!

Určite poznáte ten pocit, keď v pondelok ráno otvoríte oči a jediné, čo chcete, je opäť ich zavrieť. Ospalý sa snažíš vstať z postele a ponáhľaš sa doplniť svoj každodenný outfit. Nosili ste niekedy nevhodné ponožky kvôli vašej roztržitosti? Naši dizajnéri s takouto situáciou počítali a pre všetkých ľudí, ktorí sa nedopatrením alebo naopak - vedome rozhodli použiť takúto kombináciu doplnkov - vytvorili model, ktorý sa od ostatných odlišuje jedinečným dizajnom.

Potom si pozrite naše vzorované ovocie a pruhované ponožky! Duo energických farieb a pekných potlačí určite naplní vaše telo pozitívnou energiou už od skorých ranných hodín. Pozvite ponožky Wola na nohy ešte dnes!

Najvyššia kvalita vzorovaných ponožiek s ovocím a prúžkami

Značka s viac ako 75-ročnými skúsenosťami určite vie, čo je pre užívateľov pletacích výrobkov najdôležitejšie - samozrejme ich kvalita. V záujme bezpečnosti našich zákazníkov kontrolujeme výrobný proces v každej fáze a starostlivosť o výrobok začíname výberom tých najlepších priadzí. Perfektne zvolená zmes materiálov robí z ponožiek Wola model, ktorý spĺňa všetky požiadavky - zákonné aj funkčné, čo okrem iného potvrdzuje aj Štandard 100 podľa značky OEKO-TEX.

Okrem toho firma Wola funguje v súlade so systémom ISO. Ide o medzinárodnú normu, ktorá špecifikuje požiadavky, ktoré by mal spĺňať systém manažérstva kvality organizácie. Vyberajte vedome a rozhodnite sa kúpiť vzorované ponožky s ovocím a prúžkami Wola! Každá ponožka iná. 

Zloženie: 83% bavlna, 13% polyamid, 2% elastan, 2% polypropylén

W94N02097024B85
3 položky

Tabuľka dát

ODTIEŇ
modrá
ružová/fialová
zelená
čierna
žltá
MATERIÁL:
83% bavlna, 13% polyamid, 2% elastan, 2% polypropylén
Filter ponožky
Bavlna
Každá iná/ 1pár-2 vzory
Vzorované
Výška - 3. klasické vysoké ponožky
Veľkosti ponožky
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
PRE KOHO
Pre mužov
Pre ženy

Podobné produkty

(Nachádza sa 16 ďalších produktov v kategórii)