• Výpredaj! -30%
  • -30%
  • Teplé pančuchy Warm up

Teplé pančuchy Warm up

7,28 € 10,40 € Zľava 30%

Pančuchové nohavice z viskózneho vlákna s hrúbkou 200 den. Vyrobené v technológii 3D. Mimoriadne mäkké a jemné. Vďaka špeciálnej väzbe si zachovávajú teplo a sú odolné voči vlhkosti

Teplé pančuchy Warm up

7,28 € 10,40 € Zľava 30%
Veľkosť :
Farba :
Množstvo:

Poponáhľajte sa! Na sklade sú už iba 1 ks!

Posledné kusy v sklade

 

Bezpečná platba

 

Odoslanie do 48 hodín

Teplé pančuchové nohavice na zimu Warm up! Classic je model, ktorý perfektne poslúži aj v tých najchladnejších dňoch. Hladké, pletené pančuchové nohavice s využitím modernej 3D technológie sú odolné voči poškodeniu a na nohách nevyzerajú hrubo. Hrúbka hladkých pančuchových nohavíc 200 den a vyrobených z viskózových vlákien zaisťuje komfort a pohodlie aj pri nižších teplotách - pančuchové nohavice zadržiavajú naakumulované teplo a zároveň dodávajú stylingu na príťažlivosti.

✔ obyčajné pančuchové nohavice na zimu

✔ pančuchové nohavice 200 den

✔ inovatívna technológia

✔ mäkký, nepriehľadný úplet

Klasické hladké pančuchové nohavice sú nepostrádateľným doplnkom každodenných aj elegantných štylizácií a vďaka tomuto modelu sa ich nemusíte vzdávať ani v zime. Plochý overlockový šev a chýbajúca samostatná nohavičková časť zaisťujú pohodlie pri nosení. Zimné nepriehľadné pančuchové nohavice pod oblečením nevyniknú. Vystuženie na prstoch zabraňuje poškodeniu.

Zahrejte sa! Warm up 200 deni sú nepriehľadné zimné pančuchové nohavice, vyrobené vďaka inovatívnej technológii 3D pletenia, z viskózových priadzí s prídavkom vlákna Lycra, poskytujúce komfort a pohodlie aj pri nižších teplotách. Zimné pančuchové nohavice zadržiavajú naakumulované teplo, sú mimoriadne pružné a odolné. Pančuchové nohavice 200 den s veľmi hustou väzbou poskytujú vynikajúcu ochranu pred chladom. Zahrejte sa! Tento model, ktorý je ultra mäkký, hrejivý a jemný na dotyk, čo zaručuje najvyšší komfort nosenia. Vďaka hrúbke 200 den sú odolné pančuchové nohavice odolné aj voči poškodeniu. Tieto pančuchové nohavice na zimu sú dostupné v sýto čiernej (nero) a v odtieni melange (melange).

Zloženie: NERO : 78% viskóza, 19% polyamid, 35 % elastan MELANGE: 39% viskóza, 39% polyester, 19% polyamid, 3% elastan