Podkolienky Scacchi

2,50 €
S DPH

Originálny šachovnicový vzor stimuluje akýkoľvek, aj ten „najslušnejší“ styling alebo sa hodí k bláznivému a odvážnemu outfitu! Podkolienky s károvaným vzorom dávajú priestor módnej kreativite - takže ak sa radi hráte s trendmi, náš nový model je pre vás ako stvorený!

Veľkosť
Farba
Množstvo
Skladom - Do 2 dní u Vás doma

 

Bezpečná platba

 

Dodanie do 48 hodín

Originálny šachovnicový vzor stimuluje akýkoľvek, aj ten „najslušnejší“ styling alebo sa hodí k bláznivému a odvážnemu outfitu! V závislosti na usporiadaní tohto doplnku môže mať rôzne tváre - rovnako ako ich vlastník! Podkolienky s károvaným vzorom dávajú priestor módnej kreativite - takže ak sa radi hráte s trendmi, náš nový model je pre vás ako stvorený!

Pozvaním tenkých vzorovaných ponožiek po kolená do svojho šatníka si môžete vychutnať nielen originálny dizajn, ale aj ich odolnosť. Silná priadza, jemné, ale pevné švy, odolnosť proti mechanickému poškodeniu a vdychovaniu - to a ešte oveľa viac zaručuje tento model. Bude vám v nich pohodlne a po niekoľkých alebo desiatkach prania si môžete byť istí, že si vaše obľúbené podkolienky stále zachovajú svoj pôvodný tvar.

7 položky

Tabuľka dát

ODTIEŇ
hnedá
čierna
HRÚBKA
1. LETO 0 - 20 den
MATERIÁL:
92% polyamid, 8% elastan
Filter ponožky
Silonkové
Vzorované
Veľkosti ponožky
35
36
37
38
39
40
UNI
PRE KOHO
Pre ženy

Špecifické referencie

ean13
5901500653664

Podobné produkty

(Nachádza sa 16 ďalších produktov v kategórii)