Podkolienky Scacchi

3,00 €

Originálny šachovnicový vzor stimuluje akýkoľvek, aj ten „najslušnejší“ styling alebo sa hodí k bláznivému a odvážnemu outfitu! Podkolienky s károvaným vzorom dávajú priestor módnej kreativite - takže ak sa radi hráte s trendmi, náš nový model je pre vás ako stvorený!

Podkolienky Scacchi

3,00 €
Množstvo:
No product available!

Vypredané

 

Bezpečná platba

 

Odoslanie do 48 hodín

Originálny šachovnicový vzor stimuluje akýkoľvek, aj ten „najslušnejší“ styling alebo sa hodí k bláznivému a odvážnemu outfitu! V závislosti na usporiadaní tohto doplnku môže mať rôzne tváre - rovnako ako ich vlastník! Podkolienky s károvaným vzorom dávajú priestor módnej kreativite - takže ak sa radi hráte s trendmi, náš nový model je pre vás ako stvorený!

Pozvaním tenkých vzorovaných ponožiek po kolená do svojho šatníka si môžete vychutnať nielen originálny dizajn, ale aj ich odolnosť. Silná priadza, jemné, ale pevné švy, odolnosť proti mechanickému poškodeniu a vdychovaniu - to a ešte oveľa viac zaručuje tento model. Bude vám v nich pohodlne a po niekoľkých alebo desiatkach prania si môžete byť istí, že si vaše obľúbené podkolienky stále zachovajú svoj pôvodný tvar.

Zloženie: 92% polyamid, 8% elastan