• Výpredaj!
  • -50%

Ponožky s romantickým motívom

2,10 €
4,20 €
Zľava 50%
S DPH

Nie je ľahké hovoriť o láske a nie je ľahké o nej písať. Existuje však niečo, čo sa dá ľahko urobiť, aby ste niekomu alebo niečomu prejavili lásku - oblečte si farebné nezhodné ponožky! Vzor LÁSKA pre tých, ktorí nie vždy hovoria priamo o svojich vlastných pocitoch, pretože majú spravidla bližšie k postoju „Hovorím menej, robím viac“

Veľkosť
Farba
Množstvo
Skladom - Do 2 dní u Vás doma

 

Bezpečná platba

 

Dodanie do 48 hodín

Nie je ľahké o láske hovoriť a nie je ľahké o nej písať. Existuje však niečo, čo sa dá ľahko urobiť, aby ste niekomu alebo niečomu prejavili lásku – oblečte si farebné neladiace ponožky! Vzor LÁSKY sme vytvorili pre tých, ktorí nie vždy hovoria priamo o svojich pocitoch, pretože im je vo všeobecnosti bližší postoj „menej rozprávam, viac robím“.

Tak je to aj u nás. Pretože hoci by sme vám mohli vo dne v noci rozprávať, aké cool ponožky vyrábame, ako veľmi nám záleží na ich kvalite a najlepšej priadzi, vieme, že tí, ktorí si vyberú farebné MORE ponožky, to všetko pocítia na nohách a ... si zamilujú s nimi ako my! A takto Valentín nebude len jeden februárový deň, počas ktorého si „náklonnosť treba nejako prejaviť“. LÁSKU môžeš mať 365-krát do roka. Lebo prečo nie?

Zloženie: 62% bavlna, 21% polyamid, 14% polypropylén, 3% elastan

US030078D
1 položky

Tabuľka dát

ODTIEŇ
modrá
červená/bordová
MATERIÁL:
62% bavlna, 21% polyamid, 14% polypropylén, 3% elastan
Filter ponožky
Bavlna
Každá iná/ 1pár-2 vzory
Vzorované
Výška - 3. klasické vysoké ponožky
Veľkosti ponožky
35
36
37
38
39
40
41
42
PRE KOHO
Pre mužov
Pre ženy

Podobné produkty

(Nachádza sa 16 ďalších produktov v kategórii)