DOPRAVA ZDARMA PRE VŠETKY OBJEDNÁVKY NAD 60 EUR

Pánske ponožky Klavír

4,40 €

Pánske bavlnené ponožky s hudobným motívom 

Pánske ponožky Klavír

4,40 €
Veľkosť :
Množstvo:

Poponáhľajte sa! Na sklade sú už iba 1 ks!

Posledné kusy v sklade

 

Bezpečná platba

 

Odoslanie do 48 hodín

Vzorované pánske ponožky

Ponožky boli navrhnuté tak, aby prispeli k zlepšeniu vášho pocitu pohodlia počas celého dňa – bez ohľadu na to, či ho trávite staticky v kancelárii alebo aktívne v meste. Naše vzorované pánske ponožky sú vyrobené bezšvovou technológiou - to znamená, že ani veľmi citlivá pokožka nebude vystavená nežiaducim odreninám. Pohodlná a beztlaková úprava manžety nespôsobuje nadmerný tlak, zaisťuje voľný prietok krvi. Špička a päta sú navrhnuté tak, aby sa pánske ponožky dokonale prispôsobili tvaru nôh.

Tiež stojí za to venovať pozornosť ich zloženiu. Vzorované pánske ponožky sa vyznačujú vysokým obsahom prírodnej bavlnenej priadze. Mimoriadne mäkké a príjemné na dotyk, čo sa premieta do maximálneho pohodlia pri ich používaní. Pánske bavlnené ponožky jemne obopínajú chodidlá, chránia ich pred tepelnými stratami, ale aj zabezpečujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu. Pridanie elastických vlákien ich robí mimoriadne odolnými a aj po veľmi aktívnom používaní sa vracajú do pôvodného tvaru.

Vďaka kombinácii dvoch univerzálnych farieb - čiernej a bielej - si naše ponožky každý muž jednoducho zladí s ďalšími prvkami každodenného stylingu. Vyberte si len správnu veľkosť a objednajte!

V záujme bezpečnosti našich zákazníkov kontrolujeme výrobný proces v každej fáze a starostlivosť o výrobok začíname výberom tých najlepších priadzí. Dokonale zvolená zmes materiálov robí z pánskych ponožiek model, ktorý spĺňa všetky požiadavky - zákonné aj funkčné. Potvrdzuje to okrem iného aj Štandard 100 podľa značky OEKO-TEX. Naši zákazníci si môžu byť istí, že ich nohy sú v dobrých rukách (alebo skôr ponožkách)!

Zloženie: 77% bavlna, 21% polyamid, 2% elastan