Dámske ponožky light cotton
  • Dámske ponožky light cotton
  • Dámske ponožky light cotton

Dámske ponožky z tenkej bavlny light cotton

3,70 €

Extra tenké dámske ponožky s bavlnou

Dámske ponožky light cotton

Dámske ponožky z tenkej bavlny light cotton

3,70 €
Veľkosť :
Farba :
Množstvo:

Poponáhľajte sa! Na sklade sú už iba 1 ks!

Posledné kusy v sklade

 

Bezpečná platba

 

Odoslanie do 48 hodín

Bavlnené dámske ponožky

Ultra tenká bavlna na dámskych ponožkách Wola Najväčšou prednosťou ponožiek Light Cotton je ich jemnosť a prirodzenosť. Dokonale zladené priadze ich robia mimoriadne mäkkými, pružnými, dokonale padnú na nohu. Vďaka hygroskopickým vlastnostiam bavlny sú obzvlášť pohodlné - pokožka v nich dýcha a mäkkosť vlákien poskytuje neoceniteľné potešenie z nosenia. Tento produkt je ideálny na jarné a letné dni! Vybavený je pohodlným plochým švom a nekompresným lemom. Aj tieto detaily prispievajú k prémiovej kvalite. Pamätajte - dobrá kvalita nikdy nevyjde z módy!

Všestrannosť bavlnených dámskych ponožiek

Nadčasovosť týchto ponožiek je založená na prvotriednej kvalite, ako aj na ich odolnosti. Vďaka kontrole kvality v každej fáze výroby nemajú dámske bavlnené ponožky žiadne chyby! Stredne vláknová priadza od spoľahlivých a spoľahlivých predajcov je odolná voči oderu a odlupovaniu. Všetky produkty navyše tesne pred uvedením do predaja zmäkčíme, takže sa po umytí nezrážajú.

Univerzálnosť nájdete aj v ich farbách, čo je nepochybne veľká devíza. Odteraz môžete svoje štylizácie obohatiť jednoduchým a nekomplikovaným spôsobom. Vďaka svojej jedinej farbe sa budú hodiť doslova ku každému outfitu. Výberom ponožiek Wola poskytujete svojim nohám neskutočný komfort, vaše oblečenie je univerzálnym doplnkom a ostatné fungujú. 

Zloženie: 53% bavlna, 47% polyamid