Teplé pančuchy Cotton
  • Teplé pančuchy Cotton
  • Bavlnené pančuchy Cotton
  • Bavlnené pančuchy Cotton
  • Bavlnené pančuchy Cotton

Bavlnené pančuchy Cotton

11,20 €

Bavlnené pančuchy v hrúbke 250 den sú teplé klasické pančuchové nohavice aj pre zimné prechádzky. Na dotyk príjemná tkanina umožní pokožke dýchať a poskytne pohodlie.

Teplé pančuchy Cotton

Bavlnené pančuchy Cotton

11,20 €
Veľkosť :
Farba :
Množstvo:

Poponáhľajte sa! Na sklade sú už iba 3 ks!

Posledné kusy v sklade

 

Bezpečná platba

 

Odoslanie do 48 hodín

Bavlnené teplé bavlnené pančuchové nohavice 250 deni sú príjemným štýlovým doplnkom. Bavlnené pančuchové nohavice 250 den úspešne nahradia teplé klasické pančuchové nohavice aj pri zimných prechádzkach. Na dotyk príjemná tkanina umožní pokožke dýchať a poskytne pohodlie, jemne objíma nohy.

✔ pančuchové nohavice z obyčajnej bavlny

✔ hrúbka 250 den

✔ teplé pančuchové nohavice na chladné dni

Bavlnené pančuchové nohavice 250 den sú ideálne na chladné zimné dni. Bavlna, z ktorej boli vyrobené, zaisťuje pohodlie pri používaní a je príjemná k pokožke. Spevnenie v rozkroku a na špičke robí bavlnené pančuchové nohavice odolné voči poškodeniu.

Elastické úpletové bavlnené pančuchové nohavice tesne priliehajú k nohám a sú príjemné na dotyk. Hrúbka pančuchových nohavíc 250 den zaisťuje pohodlie aj v tých najchladnejších zimných dňoch a umožňuje pokožke dýchať. Bavlnené 250 den teplé bavlnené pančuchové nohavice sú dostupné v sýto čiernej (nero) a svetlej (latte) verzii.

Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan