Zateplené pančuchy Artic
  • Zateplené pančuchy Artic

Zateplené pančuchy Arctic 500den

9,50 €

Zateplené pančuchy vhodné na naozaj chladné dni. Z vonkajšej strany hladké, hodiace sa aj k sukni. Z vnútornej strany zateplené materiálom fleec, ktorý chráni proti nízkym teplotám.

Zateplené pančuchy Artic

Zateplené pančuchy Arctic 500den

9,50 €
Veľkosť :
Farba :
Množstvo:

Poponáhľajte sa! Na sklade sú už iba 3 ks!

Posledné kusy v sklade

 

Bezpečná platba

 

Odoslanie do 48 hodín

Zateplené pančuchy vhodné na naozaj chladné dni. Z vonkajšej strany hladké, hodiace sa aj k sukni. Z vnútornej strany zateplené materiálom fleec, ktorý chráni proti nízkym teplotám. Veľký klin vo veľkosti XL

Teplé pančuchové nohavice Arctic 500 den sú naše najhrubšie pančuchové nohavice z ponuky. Pančuchové nohavice 500 den v čiernej alebo hnedej farbe sú z vnútornej strany obohatené o fleecový úplet - sú to naozaj teplé pančuchové nohavice klasického vzhľadu, s ktorými žiadna zima nebude strašná!

✔ hladké pančuchové nohavice

✔ Hrúbka 500 den

✔ teplé pančuchové nohavice na chladné dni

Teplé pančuchové nohavice Arctic 500 den nesmú chýbať ani v chladných zimných dňoch v šatníku každej štýlovej ženy. Oteplenie vrstvou podobnou fleecu zaisťuje pohodlie pri používaní a je príjemné na dotyk. Obyčajné pančuchové nohavice pod oblečením nevyniknú. Zosilnenie na špičkách a v rozkroku robí z hrubých pančuchových nohavíc odolných voči poškodeniu.

Elastický úplet hladkých pančuchových nohavíc tesne prilieha k nohám. Hrúbka 500 den robí teplé pančuchové nohavice komfortom aj v tých najchladnejších zimných dňoch. Model Arctic 500 denier je dostupný v dvoch farebných variantoch; hrubé čierne pančuchové nohavice na zimu a hnedé pančuchy na zimu.

Zloženie: 90% polyester, 10% elastan